Sorumluluk Reddi ve Gizlilik İfadesi

Bu sitenin kullanımı belli kayıtlara ve burada bulunan lisans ve izinlere tabidir. Bu kayıtlar sizinle bir çeşit sözleşme oluşturur.

Bir mahkeme tarafından bu kayıtların herhangi bir hükmünün geçersiz, yasa dışı veya yürütülemez olduğu beyan edilirse bu hüküm söz konusu kayıtlardan çıkarılmış sayılacak ve kalan hükümler tam olarak yürürlükte ve geçerli kalacaktır. MedicCleanAir®'ın herhangi bir hakkı ya da bu kayıtların herhangi bir hükmünü uygulayamaması veya yürütememesi, söz konusu hak ya da hükümden feragat oluşturmayacaktır.

Bu sitede MedicCleanAir® tarafından sunulan tüm materyalin telif hakkı MedicCleanAir®'a ya da materyalin orijinal oluşturucusuna aittir. Aksi belirtilmedikçe bu materyali önceden MedicCleanAir®'ın ya da telif hakkı sahibinin izni olmadıkça elektronik, mekanik, fotokopi, kayıt veya diğer yollar dahil, ama bunlarla sınırlı olmayan herhangi bir şekilde kopyalamaya, görüntülemeye, çoğaltmaya, indirmeye, dağıtmaya, değiştirmeye, düzenlemeye, üzerinde değişiklik yapmaya ya da geliştirmeye hakkınız yoktur.

Bu web sitesindeki hiçbir ayrıntı ve belge, MedicCleanAir® bu işleme izin vermedikçe hiçbir şart altında ticari olarak kullanılamaz ve ticari olarak bunlardan faydalanılamaz.

MedicCleanAir®, herhangi bir veya hiçbir nedenden dolayı bu siteyi değiştirme veya kesintiye uğratma veya bu sitede bulunan herhangi bir bilgi veya diğer içeriği değiştirme veya kesintiye uğratma hakkını her zaman saklı tutar. 

MedicCleanAir® ile gerçekleştirilen her türlü muamele için, ilave kayıt ve koşullar bu muamele için geçerli olabilir. Ürünlerimiz, Genel Satış ve Teslim Koşullarımızın geçerli sürümüne uygun olarak satılır.
 
Bu site diğer sitelere bağlantı içerir.
MedicCleanAir®, bu siteye bağlı herhangi bir üçüncü taraf sitelerinin içeriğini kontrol etmez ve bunlardan sorumlu değildir ve bu üçüncü taraf sitelerinin hiçbir değişikliğinden veya güncellemesinden sorumlu değildir. MedicCleanAir® bu bağlantıları size yalnız size kolaylık olması için sağlar ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi bu sitenin MedicCleanAir® tarafından onaylandığı anlamına gelmez.
 
Bu siteye ve bu siteden olan bağlantılar, MedicCleanAir®'dan yazılı izin alınmadıkça kabul edilmez.
MedicCleanAir® başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve ziyaretçilerimizden de aynısını talep etmekteyiz. MedicCleanAir® ihlal iddiası bildirimlerini işleyip soruşturacak ve ihlale yol açtığı ya da ihlal eyleminin konusu olduğu belirlenen her türlü materyali kaldırmak veya bunlara erişimi devre dışı bırakmak için uygun eylemler gerçekleştirecektir.
 
MedicCleanAir® Sorumluluğunun Sınırlandırılması
İhmali içeren, ama bununla sınırlı olmayan hiçbir şart altında MedicCleanAir®, siteden veya sitenin kullanımından ya da bu sitedeki materyalin kullanımından kaynaklanan veri ya da kar kaybı dahil, ama bununla sınırlı olmamak üzere doğrudan, dolaylı, özel, arızi ya da sonuçta ortaya çıkan hiçbir hasardan sorumlu olmayacaktır.
 
Bu sitedeki bilgilerin iyi niyetle sunulmasına ve doğru olduğuna inanılmasına karşın MedicCleanAir®, bu siteyle bağlantılı hiçbir bilgi veya sitenin tamlığı ya da kesinliğine dair bir ifade ya da garantide bulunmaz.
 
Bu sitedeki belli içerik üçüncü tarafların mülkiyetindedir ve onların izniyle MedicCleanAir®'a geçmiştir. Üçüncü taraflarca açıklanan fikirlerin MedicCleanAir® Şirketinin fikirlerini yansıtması gerekmez.
 
MedicCleanAir® adı veya logosu MedicCleanAir®'ın önceden yazılı izni alınmadan bu sitedeki materyallerin reklamı veya bu materyallerin dağıtımıyla ilgili tanıtımı dahil olmak üzere hiçbir şekilde kullanılamaz.
 
Gizlilik İfadesi:
Web sitemizi kullandığınızda çeşitli güvenlik amaçlarından dolayı verileri sunucularımızda saklıyoruz. Bu veriler İnternet servis sağlayıcınızın adını, sitemize bağlanmak için kullandığınız web sitesini, sitemizden ziyaret ettiğiniz web sitelerini ve IP adresinizi içerebilir. Bu veriler muhtemelen kimliğinize götürebilir, ama bunları bu amaçla düzenli temelde kullanmıyor, yalnız istatistik amaçlı kullanıyoruz. Her bir ayrı kullanıcımızın anonimliğini her zaman koruyoruz.
 
E-posta adresiniz, telefon numaralarınız vs. gibi bilgileri bize ilettiğinizde bu verileri yalnız sizin tarafınızdan ve MedicCleanAir® kurumu içerisinde belirlenen amaç için bilgisayarlarımızda saklıyoruz. Bu bilgiler, biz sizin rızanızı almadıkça veya bunun için yasal olarak izin almadıkça ya da bunu yapmamız gerekmedikçe hiçbir şart altında herhangi bir üçüncü tarafa hiçbir zaman iletilmeyecektir.
 
Çocukların gizliliğinin korunmasının önemi ışığında yasal temsilcisinin doğrulanabilir rızası olmadıkça 13 yaşından küçük olduğunu bildiğimiz bir bireyle ilgili hiçbir bilgiyi web sitemizde toplamıyor, işlemiyor ya da kullanmıyoruz.
 
Her türlü sorununuz, sorunuz ya da önerinizle ilgili lütfen MedicCleanAir®'a başvurun. İnternetin sürekli geliştirilmesi, gizlilik ifademizde zaman zaman ayarlamalar gerektirir. Gerektiğinde her zaman değişiklik yapma hakkına sahibiz.

«With the recent outbreak of the deadly Corona virus, it is extremely important for hospitals with isolated infected patients to keep the air in their environment safe and clean. Here is a small appearance of one of our air purification systems reported in the Belgian press this week.»